Vývojár elektronických komponentov

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj senzorov a elektronických komponentov motocyklov
- vypracovanie technickej dokumentácie vrátane špecifikácií
- komunikácia s dodávateľmi na medzinárodnej úrovni
- koordinácia výroby a testovanie prototypov
- technická podpora pri nábehu do výroby
- vedenie projektu po technickej stránke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti elektrotechniky alebo mechatroniky
- min. 2 ročná prax v oblasti návrhu a konštrukcie elektronických komponentov
- štruktúrovaný spôsob práce so zmyslom pre detail, cieľavedomosť, samostatnosť
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (B2)
- prax v oblasti automobilového priemyslu výhodou

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Vysoká škola DTI s.r.o.
E-learnmedia s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3155724  Megjelentetés dátuma: 11.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou