Údržbár

Dunajská brána, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je zverejnená pre spoločnosť P O T O S, spol. s r.o. , ktorá sa zaoberá správou viacerých nehnuteľností v Bratislave.

-údržba priestorov a technických zariadení budov
-inštalačné, vodárenské, murárske, stolárske a iné práce
- vykonávanie preventívnej údržby a revízii
-zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
-opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
-vykonávanie drobných stavebných úprav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-zručný pracovník ovládajúci rôzne remeslá...
-elektrikárske práce
-murárska prax (obklady, dlažby, sadrokartón...)
-vodoinštalačné práce
-stolárske, zámočnícke práce
-základné znalosti práce na PC
-nefajčiar

Hotel Danubia Gate Bratislava poskytuje moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hotel ponúka v rámci svojich služieb reštauráciu, kde si môžu hostia vychutnať skvelé raňajky a chutné obedové menučka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3333461  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou