Udržbár

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiacMesačná mzda 739 EUR/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov, nástrojov a výrobných zariadení
- preventívna údržba podľa plánu údržby (denná, týždenná, mesačná údržba)
- údržba výrobných priestorov, predajných priestorov
- údržba a servis zariadení predajní
- kontrola a zabezpečovanie servisu vozového parku
- oprava a údržba pekárenských strojov a liniek
- vypisovanie potrebných záznamov a dokumentácie
- aktívne odstraňovať, asistovať pri odstraňovaní porúch
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení, zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
- udržiavanie poriadku a dodržiavanie pokynov nadriadeného

- práca v zabehnutom kolektíve v stabilnej firme.
- adekvátne mzdové ohodnotenie

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické / strojárske / technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam
- samostatnosť, ale aj tímová práca
- kreativita
- platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- ochota a schopnosť pracovať na zmeny

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4037003  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac