Cukrárka / pomocná cukrárka

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihned
520 - 730 EUR/mesiac520 - 730 EUR/mesiac (40 h. týždenný pracovný čas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výroba cukrárskych výrobkov, finálna úprava cukrárskych výrobkov, príprava cukrárskych výrobkov na expedíciu.
Záujemcov bez praxe zaučíme.

Práca v zabehnutom kolektíve v stabilnej firme.
Adekvátne mzdové ohodnotenie.
Možnosť kariérneho rastu a úmerného zvyšovania mzdy.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou - zaučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a kvalitná práca
- schopnosť pracovať v kolektíve
- kreativita
- platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3423582  Megjelentetés dátuma: 5.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 730 EUR/mesiac520 - 730 EUR/mesiac (40 h. týždenný pracovný čas)