Prípravár stavieb junior, senior

DÚHA, a.s.

Miesto práce
Čapajevová 29, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava cenových ponúk .
- Spracovanie výrobných kalkulácii a príprava podkladov pre realizáciu.
- Oslovovanie a výber subdodávateľov.
- Vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej a technickej stránke.
- Spracovanie podkladov pre súpisy prác.
- Vytváranie harmonogramov výstavby.

Flexibilná pracovná doba,

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kolektívna spolupráca, komunikatívnosť,

Spoločnosť DÚHA pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994, pričom ide o jednu z najstarších stavebných spoločností pôsobiacich na území Slovenskej republiky, ktoré vznikli po roku 1989.
Počas uplynulých rokov rozširovala svoje pôsobenie na rôzne stavené činnosti. Dnes pôsobí prevažne v oblasti pozemného staviteľstva, ďalej geodetických a geologických prác a rozvíja svoju činnosť o development a oblasť investičných projektov.
V súčasnosti spoločnosť DÚHA, a.s. v rámci svojich pracovísk v Bratislave, Žiline a v Prešove spolupracuje so silnými partnermi, slovenskými aj zahraničnými spoločnosťami so zameraním sa na výstavbu pozemných stavieb, na razení tunelov či na projektoch infraštrukturálneho typu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3343506  Megjelentetés dátuma: 4.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou