Kuchár

Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.

Miesto práce
Plachého 3640/1d, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ odmeny + vernostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne zabezpečovať plynulý chod prevádzky kuchyne a prípravu jedál v zmysle - - aktuálneho jedálneho lístka,
- podieľa sa na vypracovaní pestrého, plnohodnotného a vyváženého týždenného - - jedálneho lístka s prihliadnutím na výšku stravnej jednotky v súlade s príslušnými právnymi predpismi a zásadami zdravej výživy s prihliadnutím na vek a zdravotný stav klientov,
- dodržiavať časový harmonogram výdaja stravy,
- dodržiavať technologické postupy pri príprave jedál,
- zodpovedať za kvalitu, konzistenciu a teplotu pripravovaných jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hmotnosti vydávaných porcií,
- zodpovedať za správne hospodárenie a využitie potravín pri príprave jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hygienických predpisov a zásad,
- plne zodpovedať za inventár a celkové zariadenie kuchyne, za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov,
- denne viesť knihu evidencie odpadu a vzoriek jedál a ich uchovávanie po dobu 48 hodín,
- zodpovedá za stav potravín v sklade,
- vedie evidenciu HACCP.
- plniť príkazy priameho nadriadeného.

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- nadštandardné zázemie zamestnancov
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- možnosť využitia stravovania a kaviarne za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- možnosť využitia fyzioterapie, rehabilitácie za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- preplácanie časti cestovných nákladov
- doprava do zariadenia zabezpečená individuálnou dopravou
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok
- vernostný bonus ku mzde

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Dúbravská oáza pokoja a oddychu je nezisková organizácia zameraná na vytvorenie domova pre seniorov a poskytovanie sociálnych služieb a zdravotných služieb.
Zariadenie sociálnych služieb v Bratislave-Dúbravke, otvorené v máji 2019, sa nachádza v krásnom lesnom prostredí pod Devínskou Kobylou a patrí k jednému z najväčších a najkomplexnejších zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Rozsiahly areál umožňuje pokojné trávenie jesene života aktívnym seniorom, tak aj seniorom odkázaným na pomoc opatrovateľského a ošetrovateľského personálu. Krásne prostredie a množstvo zákutí umožňuje si nájsť súkromie malým skupinkám obyvateľov tohto zariadenia a ich rodinným príslušníkom.
ID: 4063928  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac