Externý Náborár

Dubai Industry, s. r. o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 a viac podľa provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pravidelné vyhľadávanie a nábor kandidátov na vopred určené pracovné pozície v Nemecku
- koordinácia celého náborového procesu s cieľom zaručiť úspešné a včasné doručenie zamestnancov klientovi
- spolupráca na náborovej stratégii a marketingu
- správa databázy uchádzačov a jej aktualizácia
- budovanie optimálneho vzťahu s našimi klientmi
- podpora a poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie
- reporting

- nábor pre overené nemecké spoločnosti
- ponuka vysokých platov a benefitov pre našich kandidátov
- možnosť HPP
- flexibilná pracovná doba
- práca z domu!!!
- zabezpečený preklad Profilov do Nemeckého jazyka atd.

Prosím zašlite CV na mailovú adresu [email protected] a do predmetu uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Aktivity spoločnosti eFACHMANN s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Od roku 2006 pôsobí naša spoločnosť prevažne na nemeckom trhu v poskytovaní stavebných, personálnych a výrobných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálna agentúra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie výhodou
- prax min 3 roky s náborom výrobných pozícií
- nemecký jazyk výhodou
- orientácia na výsledky
- flexibilita
- MS Office pokročilé znalosti

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3466364  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 a viac podľa provízií