Technik pre inštaláciu, montáž, údržbu a servis záložných zdrojov

DTW, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmotivujúce osobné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácie, montáž, údržba a servis elektrických zariadení u zákazníkov.
- Realizácia prehliadok zariadení.
- Vyhotovovanie prislúchajúcej technickej dokumentácie.

Budú spresnené na pohovore. (auto, stravné lístky, atď)
Rôznorodá práca, profesný rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste osobou, ktorá je ochotná manuálne pracovať? Požadujeme bezchybne odovzdanú zákazku.

Vašou výhodou je, ak máte prax v oblasti inštalácie elektrických zariadení. Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie vás skôr privedie k požadovaným výsledkom.

- Požadujeme odbornú spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – minimálne § 22 podľa vyhl. MPSaVR 508/2009. Ak ju kandidát nemá, nemôže vykonávať tento druh práce.

Obchodno - servisná spoločnosť, dodávateľ zdrojov neprerušovaného napájania, batérii a riešení v oblasti elektrického napájania kritických aplikácií s prislúchajúcimi službami pre priemysel, stavebníctvo, zdravotníctvo... Nosnými činnosťami spoločnosti sú inštalácie, uvedenie do prevádzky, následný servis. Sme zameraní skôr na kvalitu ako na kvantitu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4033209  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac