Referent/referentka cestovnej kancelárie, predaj leteniek IATA

DT TREND Werbeagentur & Handelsges.m.b.H.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia a poradenstvo zákazníkov
Rezervácia a predaj leteniek IATA ako aj služieb cestovného ruchu
Administratívne práce v cestovnej kancelárii
Podpora profesionálneho tímu pracovníkov rezervačného oddelenia

Ponúkame výhodné finančné ohodnotenie

Ponúkame zaujímavú prácu v príjemnom prostredí úspešne sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je súčasťou globálneho koncernu, sociálne istoty, ako aj možností ďalšieho vzdelávania. Uvítame dynamických pracovníkov na plný úväzok, pracovný pomer uzatvoríme na neurčitú dobu. Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Amadeus - Základy

Ovládanie rezervačného systému CK, prednostne Amadeus – základy
Prax v cestovnej kancelárii na oddelení leteniek
Skúsenosti s firemnou klientelou
Profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka
Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Reklamná agentúra tvoriaca komplexné marketingové návrhy, reklamné kampane, web- a print design pre medzinarodných klientov. Zaujíma Vás viac, tak navštívte našu webstránku www.dt-trend.at

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2989244  Megjelentetés dátuma: 23.5.2017