Skladový operátor a manipulant s vysokozdvižným vozíkom, vodič

DSV Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 5, 903 01 Senec, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2016 - 01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárna - Práca v sklade v dvojsmennej prevádzke:

• Vyloženie zásielky, prezretie kompletnosti vonkajších obalov, rozloženie zásielky, príjem, uloženie, vychystanie a zabalenie zásielok a expedícia na základe vystavených faktúr, resp. dodacích listov. Ďalej realizuje inventarizáciu skladových zásob. Pri práci používa podľa potreby aj vysokozdvižný vozík.

Sekundárna - Preprava tovaru v prípade potreby.

Ostatné:

• Práca nadčas za adekvátne dodatočné ohodnotenie

Benefity pre zamestnancov v rámci firemného sociálneho programu.

Svoj aktuálny životopis a prípadné ďalšie sprievodné dokumenty (napr.
referencie a pod.) posielajte prostredníctvom reakcie na našu inzerciu cez portál www.profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (Trieda I, druh B, D, W1) je veľkou výhodou.
Prax s obsluhou VZV veľmi vítaná.
Skúsenosti s prácou so skladovým systémom a čítačkami čiarových kódov vítaná.

Hľadáme: zodpovedný prístup a spoľahlivosť.

DSV Solutions Slovakia s. r. o. prevádzkuje moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti štandardnej, pharma aj food logistiky. Ponúkame širokú škálu špecializovaných logistických služieb pre štandardných zákazníkov aj farmaceutický priemysel na Slovensku so schopnosťou pôsobiť ako regionálne centrum pre strednú Európu.

Sme súčasťou nadnárodnej logistickej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 70 000 zamestnancov vo viac ako 90 krajinách celého sveta. Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2730215  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 EUR / mesiac