Skladový operátor a manipulant s vysokozdvižným vozíkom, vodič

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
1.7.2021, príp. dohodou
850 EUR/mesiacpo SD úprava platu (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyloženie zásielky, prezretie kompletnosti vonkajších obalov, rozloženie zásielky, príjem, uloženie, vychystanie a zabalenie zásielok a expedícia na základe vystavených faktúr, resp. dodacích listov, realizácia inventúr skladových zásob
- iné činnosti podľa prevádzkových potrieb
- prevaha práce na NZV, ideálne - oprávnenie aj na VZV

Benefity pre zamestnancov v rámci firemného sociálneho programu (darček k narodeninám, pri okrúhlom životnom jubileu, sobáši, narodení dieťaťa - jednorázový príplatok ku mzde, športové a spoločenské aktivity,....)

- práca v sklade v logistickom parku pri Senci (Diaľničná cesta 5),
- práca na 1 zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (trieda I, druh B, D, W1) - výhodou, skúsenosti s prácou so skladovým systémom a čítačkami čiarových kódov - vítaná,
- zodpovednosť, flexibilita, bezúhonosť, tímový hráč

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4027153  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac