Disponent medzinárodnej cestnej prepravy/Freight Forwarder

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 100 - 1 350 EUR/mesiacMzda je závislá od praxe na podobnej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem objednávok na prepravu a pomocné služby od zákazníkov a ich spracovanie podľa pracovných procesov.
- Plánovanie zvozov a rozvozov zberných zásielok a ich následné spracovanie podľa pracovných procesov.
- Spolupracuje s ostatnými pracovníkmi a oddeleniami.
Sleduje efektívnosť a funkčnosť platných pracovných postupov a v prípade potreby aktívne pracuje na ich zlepšení.
- Objednáva prepravy u dopravcov.
- Vytvára faktúry na základe interných postupov.
- Aktívne získava informácie v zasielateľstve, doprave a logistike a poskytuje ich spolupracovníkom.
- Kontroluje finančnú bilanciu zákazníkov v zmysle interných smerníc.
- Analyzuje a optimalizuje prepravné náklady.
- Preskúmava zmluvy, objednávky a ponuky.
- Spolupracuje pri cenotvorbe produktu.

Zaujímavá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, pestrý sociálny program (vzdelávanie, firemné teambuildingové podujatia, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, darček k narodeninám, ........)

Prosíme, svoje životopisy zasielajte výlučne mailom, prípadne poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vzhľadom na splnenie našich požiadaviek budú pozvaní na osobné stretnutie. Pri zasielaní životopisov prosíme zaslať súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018, Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecne, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k pridelenej práci, flexibilita, komunikatívnosť, lojalita, ochota vzdelávať sa, samostatnosť, tímový hráč, znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, veľká orientácia na klienta, prax na podobnej pozícii - výhodou, vhodné aj pre absolventa . Miesto výkonu práce - logistický park pri Senci.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2936018  Megjelentetés dátuma: 11.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac