Vodič MKD

DSK TRUCKING s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 10, 821 04 Bratislava
Mzda 650 EUR, denná dieta do výšky 55 eur na deň, po uplynutí 6 mes. od vzniku prac. pomeru sa na základe dosiahnutých pracovných výsledkov a disciplíny raz za 3 mesiace priznáva bonus vo výške až do 3 EUR na deň za každý odpracovaný deň v danom mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, kontrola technického stavu zvereného vozidla, kontrola platnosti dokladov zvereného vozidla, odstraňovanie zistených drobných závad, pomocné manuálne práce súvisiace s náplňou práce.

Odvoz a dovoz zamestnancov s 8-miestnou klimatizovanou firemnou dodávkou do miesta bydliska. Vyplatenie diét na účet zamestnanca v nasledujúci deň po ukončení jeho pracovného turnusu.

Čistý výpis z registra trestov a platnosť všetkých osobných dokladov potrebných pre výkon povolania vodič MKD sú nevyhnutnou podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Prax v EU minimálne 2 roky, flexibilita, slušné vystupovanie, základná znalosť aspoň jedného z jazykov: taliančina, angličtina, nemčina.

DSK Trucking úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti prepravy. Hlavnou náplňou je medzinárodná autodporava export - import so zameraním na štáty Európskej únie, špeciálne Taliansko, Nemecko, Rakúsko, štáty Beneluxu a Anglicko. Jazdí sa v jedno-osádke na vozidlách typu Scania. Sme solídna spoločnosť, platíme načas.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3327904  Megjelentetés dátuma: 16.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda 650 EUR, denná dieta do výšky 55 eur na deň, po uplynutí 6 mes. od vzniku prac. pomeru sa na základe dosiahnutých pracovných výsledkov a disciplíny raz za 3 mesiace priznáva bonus vo výške až do 3 EUR na deň za každý odpracovaný deň v danom mesiaci.