Servisný technik pre telekomunikácie

DSI DATA, a. s.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 020 EUR/mesiacplus odmeny podľa odbornosti a výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zriaďovanie, servis a údržba internetových, televíznych a telefónnych pripojení, vykonávanie zákazníckych inštalácií, vykonávanie inštalácií sieťovej infraštruktúre, servis telekomunikačnej infraštruktúry.

služobné auto, notebook, mobil, služby internet a iptv v domácnosti

Na základe zaslaných žiadostí a životopisov bude uskutočnený výber uchádzačov pre vykonanie vstupných testov a osobných pohovorov. Úvodná komunikácia s uchádzačmi len prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 21 (možnosť dodatočného dorobenia)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborná znalosť práce s VT a počítačovými sieťami
prehľad v oblasti internetu a dátových komunikácií
komunikačné schopnosti, schopnosť reagovať v neštandardných situáciách, bezúhonnosť, schopnosť nájsť riešenia problémov, zmysel pre službu zákazníkovi, dôslednosť.

Spoločnosť pôsobí ako telekomunikačný operátor. Poskytuje dátové a telekomunikačné služby prístupu do internetu, hlasové služby, prenájom dátových okruhov a digitálnu káblovú IPTV.
Súčasťou zaujímavej práce v kolektíve DSI DATA, a.s. sú pestré činnosti zamestnancov medzi ktoré patria:
- aktívna komunikácia s množstvom zákazníkov vyžadujúca si flexibilitu a rozvíjanie automatizovaných postupov a zavádzanie moderných nástrojov,
- zaujímavá práca pre technikov v teréne v každom počasí a častokrát na extrémnych miestach,
- vlastný vývoj a integrácia informačných systémov a technológií pri ktorých sa stretnú s rôznorodými výzvami obohacujúcimi skúsenosti,
- osvojovanie si nových IT technológií a postupov, a pre tých húževnatejších možnosť zavádzania inovácií do praxe.

www.dsidata.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3687948  Megjelentetés dátuma: 19.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 020 EUR/mesiac