Účtovník

DSC, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 106, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/yňu do účtovného tímu, ktorý má skúsenosť s účtovníctvom. Náplň práce - komplexné vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva v súlade s platnou legislatívou (dodávateľské, odberateľské faktúry, banka, pokladňa, leasingy, úvery, interné doklady, zasielanie mesačných výkazov na Daňový úrad, komunikácia s úradmi), mzdové účtovníctvo (spracovanie miezd, zasielanie mesačných výkazov na zdravotné poisťovne a sociálnu poisťovňu, Daňový úrad).

Veľmi príjemné prostredie a priateľská firemná kultúra.
Podpora rozvoja a pravidelné školenia.
Technické vybavenie.

Životopisy prosíme zasielať emailom na adresu uvedenú v kont. údajoch a následne sa budeme ozývať uchádzačom, ktorých pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivého človeka, ktorý je zodpovedný, detailne orientovaný, vie pracovať s excelom, wordom a účtovným systémom, má rád účtovníctvo a chcel by pracovať vo výbornom kolektíve mladých ľudí.
Náš kolega/yňa by mal/a vedieť príjemne vystupovať a komunikovať s ľuďmi.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva, ako aj zaoberajúca sa poskytovaním účtovných služieb a iných odvetví.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2454266  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900