Koordinátor predaja

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

DS Smith Polska S.A., organizačná zložka Slovensko, Kukučínova, Ilava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača; plus ročné odmeny do výšky 10% z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkmi
• spracovanie objednávok od zákazníkov
• postúpenie objednávok interným a externým dodávateľom
• kooperácia s obchodnými partnermi
• podpora predajného tímu
• koordinácia dodávok zákazníkom
• optimalizácia toku tovaru
• príprava podkladov na fakturáciu zákazníkom

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• ročné odmeny do výšky 10% z ročného platu
• kurzy anglického jazyka pre zamestnancov hradené zamestnávateľom
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• odmeny pri príležitosti pracovného jubilea

Spolu s Vaším životopisom nám prosím zašlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax na podobnej pozícii výhodou

Počet rokov praxe

1

• silné komunikačné a organizačné schopnosti
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovi
• aktívny a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
• iniciatívnosť pri riešení problémov
• schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• flexibilita a spoľahlivosť

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Krajčovičová
Tel.: +421910100386
E-mail: poslať životopis
ID: 4037377  Megjelentetés dátuma: 1.2.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac