Operátor ručnej montáže

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmesačný bonus od 65 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Práca na ručnej montáži
● Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
●Práca v sede
● Práca na 8 hodín , pondelok až piatok, 6:00 - 14:30hod.

- sociálny fond vo výške 40 € ročne na kultúrne a športové podujatia
- odmeny (výročie vo firme, narodenie dieťaťa, svadba zamestnanca,...)
- gastrolístky v hodnote 3,90€ alebo finančný príspevok
- príspevok do DDS - III pilier
- dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne a ročne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

● skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti
● manuálne zručnosti

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3015296  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac