Koordinátor výrobných projektov s NJ

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 3397, 947 03 Hurbanovo
Termín nástupu
01.10.2021
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá s kandidátom podľa jeho znalostí a praxe. Ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou koordinátora je komunikovať s našimi obchodnými zástupcami, ktorí sú z nemecky hovoriacich krajín a koordinovať ich obchodné projekty s výrobným a logistickým oddelením.

Vašou úlohou je
- kalkulovať cenové ponuky na konkrétne produkty, na základe objednávky, kde počítate s materiálovými nákladmi, s rozmermi tovaru, hmotnosťou a množstvom tovaru, atď.
- vystavovať objednávky a poskytovať informácie o procese od objednania, cez plán výroby až po samotné vyskladnenie a naloženie tovaru
- denne komunikovať s dizajnérmi produktov, s kolegami z výroby, s obchodným zástupcom a tiež aj s transportnou kamiónovou dopravou
- riešiť tiež reklamácie, vrátenie tovaru, poškodenie tovaru a robiť opatrenia k ich minimalizovaniu

Každý obchodný zástupca má svojho koordinátora, pracujú spolu ako tím, aby splnili obchodný plán.

Ide o administratívnu prácu spojenú s komunikáciou mailom, telefonicky a osobne.
Väčšia časť dňa je venovaná cenovým kalkuláciám produktov na mieru zákazníkovi.

Miesto práce je Hurbanovo.

U nás máte k dispozícii
- možnosť využívať pri práci znalosť cudích jazykov
- pripravený systém zaúčania, tak aby ste sa postupne oboznámili s pracovnou náplňou, s našimi produktami, zákazníkmi, i kolegami
- flexibilnú pracovnú dobu

Ak vás pozícia zaujala a spĺňate na ňu požiadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Každej žiadosti sa budeme osobne venovať. Pozrieme si, či spĺňate požiadavky a ak áno, pozveme vás na pohovor.

Na pohovore vám dáme priestor spoznať nás. Odpovieme na vaše otázky. Porozprávame sa o vašich pracovných skúsenostiach a preveríme aj znalosť cudzieho jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi vás privítame v našom tíme. Aby ste aj vy boli spokojní v tejto práci musíte mať aspoň tieto predpoklady:
- plynule ovládate nemecký jazyk,
- kamarátite sa s číslami, uvažujete logicky
- máte podobnú pracovnú skúsenosť, teda v zákazníckej podpore/servise, alebo s kalkuláciou cenových ponúk,
- nebojíte sa telefonovať, viete sa pozdraviť, poďakovať a ospravedlniť ak treba, komunikujete asertívne
- ste pripravení na to, že neviete všetko a niečo sa ešte budete musieť naučiť

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2927621  Megjelentetés dátuma: 23.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac