Majster výroby

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 21/435, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 425 - 1 645 EUR/mesiacmesačný bonus od 210 eur + zákonné príplatky (sobota,nedela,nočná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie plynulého chodu výrobného oddelenia
• Vedenie výrobnej a schválenej dokumentácie
• Zodpovednosť za poriadok a BOZP na pracovisku
• Pravidelný reporting podľa požiadaviek svojich nadriadených
• Monitorovanie produktivity a výkonových noriem
• Vedienie a kontrolovanie dochádzky zamestnancov na svojom výrobnom úseku
• Podieľanie sa na vytváraní akčných plánov a zúčastňovanie sa na mítingoch
• Zodpovednosť za zatrénovanie nových operátorov
• Aktualizácia inštrukcií
• Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení

• finančný príspevok na stravu v hodnote 6,44eur
• príspevok do DDS - III pilier
• sociálny fond vo výške 40eur ročne
• príspevok na rekreáciu
• rôzne finančné bonusy (výročie vo firme, jubileum, narodenie dieťaťa, svadba ...)

• klimatizované prostredie

Práca v nepretržitej prevádzke na 12 hodinové zmeny v cykle: denná, nočná, dva dni voľno v čase od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie
- Skúsenosti na danej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2032364  Megjelentetés dátuma: 20.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 425 EUR/mesiac