Recepčná v predajni vozidiel MASERATI

DS Plus, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR / hod. brutto + 12,5 % výkonnostná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uvítanie návštev na recepcii
- evidencia návštev
- evidencia došlej pošty, odosielanie pošty a roznos pošty v rámci spoločnosti
- evidencia zmlúv a iných dokumentov doručených na recepciu
- vybavovanie telefonických hovorov, prepájanie hovorov
- pomocné administratívne a organizačné práce
- zabezpečovanie cateringu a občerstvenia
- zabezpečovanie poriadku v priestoroch kuchynky
- udržiavanie vozidiel na predajni v adekvátne čistom stave

- príjemné pracovné prostredie v showroome exkluzívnej značky MASERATI
- možnosť kariérneho rastu
- motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizačné schopnosti, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, ochota, príjemné vystupovanie

DS Plus je jediným oficiálnym predajným a servisným zastúpením značky Maserati na Slovensku. Ponúkame príjemné a exkluzívne prostredie v luxusnom showroome, osobný prístup a kvalitný servis vrátane certifikácií a autorizovaných náhradných dielov. Naše vozidlá sú rovnako jedinečné, ako sú jedineční naši zákazníci. Príďte sa o tom kedykoľvek osobne presvedčiť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3329425  Megjelentetés dátuma: 13.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR / hod. brutto + 12,5 % výkonnostná odmena.