Kuchár/ Kuchárka na teplú alebo studenú kuchynu do Le Papillon Restaurant, Rybárska Brána 2, Staré Mesto, Bratislava

DROWS s.r.o.

Miesto práce
Rybárska brána 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál podľa štandardov reštaurácie.
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
Komunikácia s ďalšími kuchármi za účelom hladkého chodu kuchyne,
Dodržiavanie a sledovanie všetkých hygienických predpisov, vrátane noriem HACCP,
dodržiavanie pracovných povinností v danom rozsahu.
Zabezpečenie kontroly kvality, množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu, atď., podľa dodacích listov.
Dodržiavanie vysokého štandardu poskytovaných služieb podniku.

Hľadáme nielen kolegu,ale aj človeka, ktorý sa stane súčasťou nášho úspešného tímu. Pokiaľ rád tvoríš a učíš sa novým veciam, tak hľadáme práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme nekonfliktnú osobu so zmyslom pre tímovú prácu, poriadok a čistotu.

Sme mladý dynamicky tím, ktorí prevádzkuje reštauráciu LE PAPILLON už od roku 2015 a prevádzku OLIVE YOU BISTRO od roku 2020. Našou snahou je zapísať sa medzi najvyhľadávanejšie reštaurácie v Bratislave. Prichádzame s novým menu 2 krat ročne a aj vďaka tomu možeme povedať, že nás tím je vysoko dynamicky a pristupuje ku svojim zodpovednostiam veľmi zodpovedne.

ID: 4130099  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac