Senior IT Recruiter

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 800 EUR/mesiacmzda od 1800 EUR + atraktívna variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú IT spoločnosť hľadáme skúseného IT recruitera/huntera.

- vyhľadávanie a priame oslovovanie potenciálnych IT špecialistov (LinkedIn, Xing,
prípadne ďalšie portály)
- vedenie online a osobných pohovorov s potenciálnymi kandidátmi v slovenskom,
príp. v anglickom/nemeckom jazyku
- aktualizácia a vytváranie JD´s , následné zverejňovanie na sociálnych sieťach a na
domácich a zahraničných pracovných portáloch
- príprava reportov
- spolupráca s internými oddeleniami
- spolupráca so zahraničnými pobočkami spoločnosti
- nastavovanie recruitment stratégií

- neformálne firemné prostredie
- práca v internom HR
- Home-Office
- medzinárodné projekty
- jazykové kurzy
- firemné akcie na vysokej úrovni
- školenia /technologické, HR/
- práca je možná aj mimo Bratislavy /KE, ZA, .../

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Úspešná IT spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- skúsenosť s headhuntingom/recruitom min 5 rokov
- aktívna znalosť nemeckého prípadne anglického jazyka
- komunikatívnosť, samostatnosť
- schopnosť odprezentovať seba aj firmu
- technicky zdatný, dynamický
- chuť sa vzdelávať aj v technickej oblasti
- vybudovaný networking v IT prostredí
- výsledkovo orientované myslenie

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4167523  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac