Pojistný matematik - Praha

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou finanční instituci hledáme pojistného matematika s angličtinou.

Požadujeme:

- Relevantní praxi či vystudovaný obor na VŠ

- Angličtinu

Těšíme se na Vaši reakci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Významná finanční instituce sídlící v Praze

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3940696  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Alapbér (bruttó): 70 000 Kč/měsíc