Do nášho tímu hľadáme stážistku/ stážistu na pozíciu HR Trainee

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu spoločnosti DRILL B.S. hľadáme šikovnú stážistku, resp. stážistu.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude administratívna podpora, čo zahŕňa vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície zadané konzultantom, aktívna práca s internou databázou a jej rozširovanie, aktívna komunikácia s vybranými kandidátmi, tvorba a zadávanie inzerátov na pracovné portály a iné úlohy podľa potrieb aktuálnych projektov.

Spoločnosť DRILL B.S. by rada prispela k tomu, aby väčšie množstvo absolventov nadobudlo skúsenosti počas školy a odchádzali tak s relevantnými skúsenosťami v oblasti HR. Po škole môžu bez problémov naštartovať svoju kariéru a nie brodiť sa researcherskými pozíciami, či ďalšími stážami. Stážistom sa má kto venovať a práca nespočíva iba v neustálej administratívnej robote.

Hľadáme dynamického človeka, ktorý sa nebojí komunikovať s ľuďmi a má pozitívny prístup k administratívnej práci. Skúsenosti na podobnej pozícii nie sú potrebné, dôležitá je ochota učiť sa nové veci.
Stáž je neplatená a jej trvanie je približne 240 hodín (týždenne cca 20 hodín). Predpokladaný začiatok stáže je jún 2019.

Pokiaľ sa zaujímaš o oblasť ľudských zdrojov, tak je táto stáž určite to pravé. Taktiež ti dáme potvrdenie o praxi, ak to práve v aktuálnom ročníku potrebuješ do školy. V prípade záujmu nám zašli Tvoje CV a my sa s Tebou radi stretneme na osobnom pohovore :)

- flexibilná pracovná doba
- firemné akcie
- príjemné pracovné prostredie v historickom centre Bratislavy
- kreatívne prostredie
- super kolektív :)

„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR). Podrobné informácie o rozsahu a účele spracovania osobných údajov a o Vašich právach k ich ochrane nájdete na www.drill.sk.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- dobrá znalosť MS Office
- možnosť pracovať aspoň 20 hodín týždenne
- pozitívny prístup k administratívnej práci

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3693616  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 0 €