Vývojový inžinier

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť pracovať v modernom medzinárodnom prostredí automobilovej firmy na pozícii vývojový inžinier pre HMI (Human Machine Interface) projekty, hľadáme práve teba. Ak ti rozhranie medzi zariadením (strojom, systémom) a človekom (obsluha, operátor) nie je cudzie a baví ťa elektrotechnika ozvi sa nám a rozvíjaj svoje nápady v špičkovom tíme pracovníkom v úspešnom modernom automobilovom priemysle.

Tvojou náplňou práce bude:
- Navrhovať a schvaľovať koncepty HMI
- Komunikovať s koncernom ohľadom inovatívnych riešení
- Organizovať a sprevádzať dodávateľov pri vývoji aplikácií
- Vytvárať technické podklady pre jednotlivé divízie
- Analyzovať potreby a požiadavky zákazníkov
- Koordinovať skúšky daných komponentov

- 5 týždňov dovolenky, možnosť práce z domu
- Zaujímavé finančné ohodnotenie + variabilná zložka
- Príspevok do 3. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie)
- Bezúročná pôžička na bývanie a rekonštrukciu
- Skvelý štart kariéry, v modernom medzinárodnom pracovnom prostredí s najnovšími technológiami, kde môžeš uplatniť svoje schopnosti a nápady
- Ponúkame vzdelávacie kurzy a školenia, vďaka ktorým získaš vo vybraných oblastiach ešte lepší prehľad.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Vývojové centrum.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ elektrotechnické vzdelanie, alebo VŠ zameranie elektrotechnické, technické, IT.
Prax nie je nutná, práca je vhodná aj pre absolventa. Najdôležitejšia je pre nás vysoká motivácia pracovať na projektoch v modernom medzinárodnom prostredí automobilovej firmy , nachádzať nové riešenia a chuť napredovať s nami.
Anglický jazyk úroveň B2 alebo nemecký jazyk B2, dôležité je vedieť sa dohovoriť s kolegami v zahraničí.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3691242  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac