Chceš pracovať ako finančný kontrolór pre významnú spoločnosť?

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
minimálna mzda od 1700€ brutto, vyššia pre seniornejšieho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak áno, tak pre nášho klienta, poprednú lízingovú spoločnosť, by si mal/mala na starosti nasledovné:
• príprava mesačných reportov pre management: aktivita, výsledovka, súvaha
• koordinácia prípravy budgetu a 4 priebežných forecastov
• príprava podkladov pre dozornú radu (2x do roka)
• evidencia úverov a príprava podkladov pre funding spoločnosti
• štvrťročný reporting likvidity a úrokového rizika
• sledovanie marže po jednotlivých produktoch, segmentoch a kľúčových zákazníkoch
• vyhodnocovanie predaja ozjazdených vozidiel
• podpora obchodníkov – pricing, tendre
• ad hoc reporty podľa potreby manažmentu
• výpočet rezervy na znehodnotenie vozidiel
• spolupráca s účtovným oddelením pri odsúhlasovaní účtovníctva a reportingu
• spolupráca s risk manažérom
• komunikácia s oddelením controllingu v materskej spoločnosti v anglickom jazyku

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
• sick days
• home office
a iné ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Lízingová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná skúsenosť:
• Min. 2 roky na controllingovej pozícii
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, ďalší európsky jazyk je výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3555842  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálna mzda od 1700€ brutto, vyššia pre seniornejšieho kandidáta