Inventúrny pracovník (celé Slovensko so zabezpečenou dopravou a ubytovaním)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4,00€ - 4,50 €/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jednu z najväčších spoločností, pôsobiacich v oblasti malo a veľko obchodu pripravujeme veľký projekt realizácie inventarizácií, ktorý sa uskutoční v októbri 2018 vo všetkých regiónoch Slovenska.

Pracujeme v čistom prostredí bez hluku s modernými pracovnými prostriedkami a každý nový kolega je pred samotnou realizáciou riadne zaškolený našim odborným tímom.
Minimálny vek 18 rokov !!!

- práca je vhodná pre ženy aj mužov, páry alebo pre vitálnych dochodcov
- dopravu a ubytovanie zabezpečíme na termíny inventúr zabezpečíme.

Prosíme všetkých kandidátov, aby v prípade záujmu uviedli aj konkrétny termín a mesto, o ktoré majú záujem. Úvodné školenie sa uskutoční 14.09.2018 v Žiline a bude trvať cca. 3 hodiny.

Jednotlivé termíny inventúr v troch turnusoch:
1.TURNUS:
02.10.2018 - Košice I
03.10.2018 - Košice II
04.10.2018 - Prešov
05.10.2018 - Poprad
Mzda v prvom turnuse je 3,-EUR/hodina (v prípade absolvovania aspoň 10 miest je mzda 3,50 EUR/hodina
2.TURNUS:
11.10.2018 - Nitra
12.10.2018 - Trnava
13.10.2018 - Bratislava I
14.10.2018 - Bratislava II
Mzda v druhom turnuse je 4,50 EUR/hodina (v prípade absolvovania aspoň 10 miest je mzda 5,- EUR/hodina
3.TURNUS:
20.10.2018 - Žilina
21.10.2018 - Martin
22.10.2018 - Trenčín
23.10.2018 - Banská Bystrica
24.10.2018 - Prievidza
Mzda v treťom turnuse je 4,-EUR/ hodina (v prípade absolvovania aspoň 10 miest je mzda 4,50 EUR/hodina

!!! POZOR - mzda za celú brigádu je vyplatená 28.10.2018 ciže 4 dni po skončení brigády!!!

Pracuje sa vo všetkých uvedených dátumoch v čase od 06:00 - 14:00 v prípade možností a ochoty aj do 16:00 hod. s tým, že pracovníci majú preplatené aj cestovanie do všetkých miest.

Pri absolvovaní celej brigády vo všetkých mestách si za 13 dní zarobíte cca. 500,-EUR.

Hľadáme 40 ľudí (muži, ženy, páry) ktorí absolvujú 14.09.2018 školenie v Žiline a v uvedených terminoch sa zúčastnia inventúr po celom Slovensku.

!!! Dopravu aj ubytovanie majú pracovníci zabezpečené!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jeden z lídrov na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Praktické skúsenosti s inventúrami sú vítané, nie však podmienkou
- Dôležitý je zmysel pre detail a presnosť pri zadávaní údajov

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3489095  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00€ - 4,50 €/hod. brutto