Obchodno-technický zástupca

DRILL B.S. spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1150 € + variabilná zložka vyplácaná kvartálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme obchodno technického zástupcu v divízii autoopravárenstva, ktorého náplňou práce bude:

- prezentovanie portfólia produktov lakovníckeho sortimentu súčasným zákazníkom
- poskytovanie technickej podpory autolakovniam, komunikácia s technickým oddelením
-budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi a distribútormi
- administratívne úkony súvisiace s obchodnou činnosťou
- analýza trhu a hľadanie nových pracovných príležitostí
- osobné stretnutia so zákazníkmi
- reporting

- práca v úspešnej, medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- pružný systém benefitov
- 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
- 3 sick days
- štvrťročné odmeny
- mobilný telefón a notebook

„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR). Podrobné informácie o rozsahu a účele spracovania osobných údajov a o Vašich právach k ich ochrane nájdete na www.drill.sk.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je výrobná spoločnosť, ktorej produkty pokrývajú divízie ako je automobilový priemysel, bezpečnosť a ochrana, kancelária, komerčná grafika, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- znalosti z prostredia lakovníctva nevyhnutnou podmienkou
- prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- schopnosť technicky myslieť
- správne využívať obchodné zručnosti
- komunikatívnosť
- orientácia na výsledok
- ochota učiť sa nové veci a cestovať
- anglický jazyk výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3463013  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1150 € + variabilná zložka vyplácaná kvartálne