Key account manager - OTC produkty

DRILL B.S. spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
480€ - x (jedná sa o senior pozíciu; mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta/ky); bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, top farmaceutickú originálnu spoločnosť, hľadáme kandidáta/ku so skúsenosťou v práci s lekárňami a distribútormi, na zaujímavú pozíciu so zameraním na OTC produkty.
Región: celé SR, s dôrazom na centrály spoločností (najmä v Bratislave), bydlisko kandidáta môže byť kdekoľvek, okrem okrajových častí SR.

V rámci pozície budete:
• Kontakt so stálymi zákazníkmi (vybrané lekárne, siete lekární, distribútori), so zameraním na udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi, ako aj dosiahnutie obchodných cieľov
• Identifikovanie potencionálnych obchodných príležitostí
• Vedenie rokovaní a vyjednávaní s centrálami kľúčových klientov
• Účasť na kongresoch (zorganizovaných 3.stranou), a organizovanie seminárov a odborných stretnutí pre klientov
• Monitorovanie aktivít konkurencie, udržiavanie podielu na trhu

Región: Slovensko, s dôrazom na Bratislavu (centrály spoločností)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- seniorná (5+ ročná) skúsenosť na obchodnej pozícii vo pharma segmente, s dôrazom na OTC
- VŠ medicína/farmácia/prírodné vedy je silnou výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (pravidelný kontakt so zahraničnými kolegami)

- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť
- negociačné schopnosti, prozákaznícka orientácia s schopnosť nadväzovať dlhodobé vzťahy
- obchodný drive

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3363245  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480€ - x (jedná sa o senior pozíciu; mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta/ky); bonusová zložka