Solution Developer (oblasť integrácie IS)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2100-2500 EUR / mesiac BRUTTO (+bonusy + benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu data management/integračné centrum solution developera/analytika.

Hlavná náplň práce pozostáva z:
- integračnej analýzy - analýza požiadaviek integrácie
- návrh integračných riešení
- integračného vývoja (vývoj integračného riešenia na báze ESB a BPEL; príprava dodávok integračného riešenia; práca s dokumentáciou, unit testovanie, podieľanie sa na riešení opráv).

- dni voľna na regeneráciu + dni voľna v rámci rôznych životných situácií
- flexibilná pracovná doba
- parkovanie, autoumývareň, rýchločistiareň a masáže priamo na pracovisku
- príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom + iné príspevky
- tím s vlastnými hodnotami
- dobrovoľnícka činnosť
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Jedná sa o jednu z najväčších bánk na slovenskom trhu, ktorá je členom medzinárodne úspešnej skupiny. Svojim klientom poskytuje širokú škálu produktov a služieb. V oblasti bankovníctva, financií a poisťovníctva vyhrala súťaž zamestnávateľ roka. Inzerovaná pozícia je obsadzovaná v rámci IT oddelenia tejto banky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Pokročilý

- znalosti z oblasti XML/XML Schema , JSON/JSON Schema, SOAP/WSDL
- skúsenosti s Oracle Service Bus, Oracle Weblogic alebo Oracle SOA Suite
- znalosť programovacieho jazyka Java
- skúsenosti s Maven, Enterprise Integration Patterns
- skúsenosti s Xquery sú výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3256464  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2100-2500 EUR / mesiac BRUTTO (+bonusy + benefity)