Solution developer pre integračné kompetenčné centrum (Junior)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Na začiatok spolupráce juniori od 1300€/mesiac. Skúsenejší do 2900€/mesiac Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Data management/ Integračné kompetenčné centrum hľadá do svojho tímu novú posilu na pozíciu Solution developer, ktorá sa bude podieľať na vývoji integračného riešenia banky. Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa VŠ.

Hlavnou náplňou práce je:
- integračný vývoj
- vývoj a rozvoj integračnej platformy a jej adaptérov
- príprava dodávok integračného riešenia
- príprava a úprava dokumentácie
- unit testovanie
- podieľanie sa na riešení opráv

- dni voľna na regeneráciu + dni voľna v rámci rôznych životných situácií
- flexibilná pracovná doba
- parkovanie, autoumývareň, rýchločistiareň a masáže priamo na pracovisku
- príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom + iné príspevky
- tím s vlastnými hodnotami
- dobrovoľnícka činnosť
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Jedná sa o jednu z najväčších bánk na slovenskom trhu, ktorá je členom medzinárodne úspešnej skupiny. Svojim klientom poskytuje širokú škálu produktov. V oblasti bankovníctva, financií a poisťovníctva vyhrala súťaž zamestnávateľ roka. Inzerovaná pozícia je obsadzovaná v rámci IT oddelenia tejto banky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Python - Základy
C++ - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nový člen tímu by mal mať skúsenosti v oblasti operačných systémov Unix/ Linux, skriptovania Python shell a programovacieho jazyka C++ alebo Python alebo Java.

Veľkou výhodou sú aj znalosti/ skúsenosti s:
- Oracle SQL, PL/SQL
- UML - prax v Unified Modeling Language
- Kafka
- STL, Boost library
- Jenkins CI
- GIT/ Mercurial source control
- MS SQL Server
- Doxygen
- Wiki markup
- Enterprise Integration Patterns

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3256461  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Na začiatok spolupráce juniori od 1300€/mesiac. Skúsenejší do 2900€/mesiac Brutto