Šikovný stolař s praxí - možnost ubytování

DŘEVODÍLO Rousínov

Místo práce
Trenčianský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost DŘEVODÍLO Rousínov se úspěšně zabývá výrobou kvalitního nábytku na míru a dřevěných výrobků. V současné době hledáme šikovné truhláře, stolaře a nábytkáře s praxí.

Požadujeme:
- Šikovné ruce a bystrou hlavu
- Znalost čtení výrobních výkresů
- Praxe a zkušenosti s výrobou atypického nábytku a dřevěných výrobků
- Spolehlivost a férové jednání
- Znalost práce s CNC, olepovačkou a nářezovým centrem výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení závislé na zkušenostech a kvalitách
- Možnost profesního růstu
- Zaměstnanecké benefity (prémie, stravenky, příspěvky na dopravu, firemní akce...)
- Přátelský kolektiv
- Zázemí firmy s dlouholetou historií
- Možnost ubytování

Místo výkonu práce: Rousínov, Lípová 1242/2b

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity