Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zkušený svářeč plastů s okamžitým nástupem! Výkon práce Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Plat od 1700 EUR netto Dresden , od 2300 EUR netto mimo region (montáže)! Nástupní prémie 300 EUR! Benefitová karta – 44 EUR nezdaněných měsíčně!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

➖ instalace plastových ventilačních systémů. Jedná se o potrubí nebo čtvercové větrací kanály vyrobené z polypropylenu (PP)
➖ svařováním horkým plynem, zpracování svárů, ohýbání a tvarování
➖ následné dodání a instalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

➖ pracovní smlouvu na dobu neurčitou
➖ kompletní organizace práce a ubytování
➖ tafirní platy plus diety (konkrétně podle znalostí a zkušeností)
➖ benefitová karta – 44 EUR nezdaněných měsíčně
➖ nástupní prémie 300 EUR
➖ 100 EUR ročně na pracovní oděv a vybavení
➖ možnost výplaty týdenních záloh
➖ příspěvky na Vánoce a na dovolenou
➖ příplatky za přesčasy a práci o svátcích
➖ rozmanitou pracovní náplň
➖ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Informace o náboru

Garantujeme férovou mzdu za dobře odvedenou práci! Nástup možný ihned pro zkušené svářeče plastů!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zpracování a svařování plastů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

sváření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto činnost požadujeme jistotu v manipulaci se zařízením pro svařování horkým plynem a schopnost čtení technických výkresů. Výhodou je také znalost následného zpracování svarů, ohýbání a formování plastů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3987805  Megjelentetés dátuma: 19.11.2021