Elektrikáři - Sasko - dojíždění z domova! (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní prémie 300 Euro! Bonusová Sodexo karta - 44 Euro měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi šikovný elektrikář se slušnou němčinou? Bydlíš poblíž hranic s německou spolkovou zemí Sasko? Chceš pracovat v Německu a přitom bydlet doma? Hledáš dlouhodobou perspektivu práce na HPP a spolehlivého německého zaměstnavatele?

Pro ELEKTROINSTALACE na stavebních projektech našich klientů v Sasku, poblíž českých hranic, přijmeme ihned zkušené elektrikáře/elektroinstalatéry se znalostí němčiny.

Náplň práce:
- domovní instalace, instalace v obchodních prostorách, průmyslové instalace
- obsluha a oprava elektrických zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní personální firmy s 20ti lety zkušeností na německém trhu práce
- velmi individuální přístup ke každému zaměstnanci
- výplaty bez prodlení
- nástupní PRÉMIE ve výši 300 Euro!
- dlouhodobá pracovní perspektiva, práce po celý rok
- příspěvek na dovolenou a na Vánoce
- dojíždění za prací z domova
- v budoucnu možnost přejít na systém práce "mimo domov" s zajištěním ubytování v místě výkonu práce
- dovolená 24-30 dní

Informace o náboru

Vlastní automobil pro cesty do Německa je podmínkou.
Přijímáme i dvojice (němčina nutná u obou uchazečů) .

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firmy podnikající v oblasti stavebního průmyslu a průmyslových instalací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektroinstalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost němčiny (minimálně mírná komunikace, znalost terminologie v oboru)
- víceleté pracovní zkušenosti z oboru elektroinstalace (z toho alespoň krátkodobá praxe z německy mluvící země)
- vzdělání v oboru vítáno
- flexibilta
- samostatnost
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3529501  Megjelentetés dátuma: 8.5.2020