Barman v Dream hostel (ranné smeny)

Dream Hostels Sk s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR + príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou pri tejto práci bude aj:

Príjem objednávok zákazníkov
Výdaj objednávok
Servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov
Umývanie pohárov a použítého náradia
Staranie sa o barový pult, umývanie - čistota
Prijímanie platieb zákazníkov (inkasovanie hotovosti) - práca s pokladňou
Sledovanie stavu surovín a nahlásenie ich nedostatku
Príprava jednoduchých raňajok na grile :) (vajíčka, slanina, šunka, zelenina)

V našom bare nepredávame tvrdý alkohol, takže stači vedieť čapovať pivko a nalievať vínko. Ostatné produkty máme vo flašiach.

Práca v mladom kolektíve ambicióznych ľudí, ktorí milujú cestovanie
Zdokonalenie cudzích jazykov
DREAM hostel loyality program - zľavy na ubytovanie v rámci siete DREAM hostels až do 100%
Možnosť kariérneho rastu
Možnosť práce v rámci siete DREAM hostels po celom svete

Práca oficiálne na zmluvu!

Ponuke vyhovujú a sú viac ako vítaní všetci študenti :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačná znalosť - pri tejto práci dochádza takmer k neustálej komunikácií so zákazníkom. Je potrebné pozorne vypočuť jeho požiadavky (objednávku) a dať mu dostatočnú spätnú väzbu.

kreativita – pri tejto práci je niekedy dôležité vedieť aj popustiť uzdu fantázie a prísť aj s niečím novým. Kreativita pri tejto práci by sa nemala veľmi obmedzovať.
šikovnosť – túto vlastnosť ocení každý zákazník aj zamestnávateľ.

Safestay with 20 locations across Europe, we’ve set up home in the most vibrant places. From London to Lisbon, Barcelona to Vienna. We’re central, next to transport, good access and most importantly close to the coolest spots in each city! www.safestay.com
ID: 3162155  Megjelentetés dátuma: 27.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 EUR + príplatky za prácu cez víkend