Údržbár lisovacích foriem

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiacMzda bude nastavená podľa skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oprava/úprava lisovacích oceľových foriem a náhradných dielov pre výrobu gumových tesnení do áut.
• Montáž nástrojov a opätovné spustenie po údržbe alebo výpadku.
• Preventívna údržba, povrchová úprava a testovanie foriem.
• Brúsenie, zváranie TIG-om, frézovanie, vŕtanie a pieskovanie foriem (postupne po zaškolení).
• Riadny zaškolovací proces pre každého nového pracovníka.
• Práca v 3-zmennej prevádzke.

• Doplatok zamestnanca za stravu 1,45 €/ stravný lístok 1,49 €
• Letný a zimný bonus
• Vernostný bonus za odpracované roky
• Sociálny program (Pitný režim, Mikuláš pre deti, Vitamíny a pod.)
• Firemné akcie (Vianočný večierok a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Precíznosť
• Manuálna a technická zručnosť
• Samostatnosť
• Ochota vzdelávať sa

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3682394  Megjelentetés dátuma: 13.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac