Referent dražobnej spoločnosti

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 350 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna správa portfólia dražených nehnuteľností. Samostatná práca s prípravou nehnuteľností do dražby po celom Slovensku, vyhľadávanie záujemcov o dražené nehnuteľnosti, správa databáz. Jednoduchá administrácia nehnuteľností na webových servroch venujúcich sa nehnuteľnostiam (bazos.sk, nehnutelnosti.sk, topreality.sk,...) a iné.

Služobné vozidlo, mobilný telefón, iné zamestnanencké výhody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Integrovaný administratívny a kontrolný systém (IA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný flexibilný s chuťou pracovať.

Spoločnosť DRAŽOBNÍK, s.r.o. vykonáva dobrovoľné dražby v zmysle zákona č. 527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách a v súčinnosti s kanceláriou správcu v zmysle zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrkturalizácii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3943450  Megjelentetés dátuma: 28.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac