Správca dražieb

U9, a.s.

Miesto práce
Zelinárska 6, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Náplňou práce je realizácia dražieb v zmysle zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách – komplexná príprava, organizácia a realizácia samotnej dražby.
- Správa zvereného portfólia
- Pravidelná komunikácia s jednotlivými klientmi, dlžníkmi, spolupracujúcimi osobami ako aj jednotlivými oddeleniami spoločnosti v priebehu prípravy a realizácie dobrovoľných dražieb
- Administratívne úkony v rámci dražobného procesu, riešenie možných problémov, spojovací článok medzi dlžníkmi a navrhovateľmi
- Analýza zverených prípadov
- Voľba vhodnej formy a metódy Inzercie a propagácie jednotlivých dražieb, aktívne vyhľadávanie potenciálnych záujemcov a starostlivosť o nich, možnosť navrhnúť vlastný spôsob propagácie - Fantázii sa medze nekladú
Podrobný popis pracovnej náplne sa uchádzač dozvie na osobnom pracovnom pohovore.

- Ponúkame Vám možnosť zamestnania v stabilnej spoločnosti s takmer 20 ročnou históriou a možnosťou profesionálneho rastu.
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve s množstvom Teambuildingových aktivít
- Férové a motivačné finančné ohodnotenie
- Informačný systém, Zaškolenie v čo najkratšom čase - Jednoducho povedané rastiete spolu s nami

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu: [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria ponúkaného pracovného miesta, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť v oblasti organizácie dobrovoľných dražieb, vymáhania pohľadávok - výhodou.

Od uchádzača sa očakáva samostatný, lojálny, dôsledný, zodpovedný a odborný prístup k zvereným prípadom. Schopnosť tímovej spolupráce, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívne pracovné nasadenie, koordinačné a organizačné schopnosti. Ochota cestovať na dražby a prispôsobiť pracovný čas aktuálnym potrebám zamestnávateľa.

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je organizovanie dobrovoľných dražieb za účelom vysporiadania pohľadávok zabezpečených záložným právom. U9, a.s., pôsobí v oblasti organizovania dražieb na slovenskom trhu od roku 2002, kedy jej bola udelená koncesná listina na vykonávanie koncesovanej živnosti – organizovanie dobrovoľných dražieb. Pri realizácii tisícov návrhov od našich klientov získala U9, a.s. bohaté skúsenosti, vďaka ktorým sa stala popredným subjektom v oblasti organizovania dobrovoľných dražieb a poskytuje svojim klientom vysoko profesionálne služby, ktoré dopĺňa jedinečný systém práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3654661  Megjelentetés dátuma: 22.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac