Accounting Manager

Drahomíra Garajová - PERSONÁLNE PORADENSTVO & OUTSOURCING

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiacPlat je možné dohodnúť vyššie podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a kontrola účtovníctva spoločnosti.
- Aktívna účasť na aktivitách spojených s mesačnou a ročnou uzávierkou, ako je
podávanie správ, zosúlaďovanie údajov, príprava/ kontrola účtovných zápisov.
- Riadenie a výpočet daní.
- IFRS účtovníctvo a reporting.
- Koordinovanie a /alebo podporovanie hlavných účtovných projektov a ich
implementácia lokálne a /alebo medzinárodne.
- Vedenie, motivácia a rozvoj tímu.
- Záujem ďalej sa odborne rozvíjať a karierne rásť v rámci spoločnosti.

- Práca v poprednej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Účasť na globálnych projektoch
- Zaujímavé platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nadnárodnú farmaceutickú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- Analytické myslenie
- Vodcovské a manažérske zručnosti
- Organizačné a plánovacie zručnosti
- Strategické myslenie
- Komunikačné schopnosti
- Ovplyvňujúce zručnosti
- Skúsenosť s účtovníctvom a daňami podmienkou
- SAP znalosť výhodou
- Osvedčená schopnosť dobre spolupracovať v prostredí multifunkčného tímu.

Sprostredkovanie zamestnania, HR projekty

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3928931  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac