Vodič VZV - Skladník 800€ + 75€ variabilná zložka

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operatíva :
Práca v sklade na dve pracovné zmeny Po - Pia 06:00- 14:00 14:00 - 22:00
Prípadná práca nadčas
Včasné dochádzanie na zmeny
Práca s VZV
Výkladka a nakládka tovaru
Uskladnenie paliet
Vychystávanie objednávok a doručovanie do výroby
Zvoz hotovej produkcie do expedičného skladu
Vykonávanie inventúr
Práca so skenerom a v skladovom systéme SAP
Dodržiavanie štandardov 5S, BOZP
Dodržiavanie eskalačnej matice
Dodržiavanie pracovných inštrukcií
Riadenie sa operatívnymi požiadavkami nadriadeného
Plná zodpovednosť za svoj pracovný výkon
Bezpečnosť :
Plne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
Svojou činnosťou neohrozovať kolegov
Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
Hlásenie nehôd a skoro nehôd
Aktívne sa podielať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke
Pri jazde na VZV dodržiavať pravidlá pre bezpečnú prepravu materiálu
Kvalita :
Aktívne sa podielať na LEAN, KAIZEN projektoch
Hlásiť všetky zistené nezhody
Striktne dodržiavať pracovné inštrukcie
Dodržiavanie matice kompetencií

10% bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s prácou v sklade min. 1 rok
Bezúhodnosť
Anglický jazyk, Nemecký jazyk - výhoda
Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom SAP - výhoda
Základná znalosť práce s Word, ExcelL, PowerPoint, Outlook
Ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby nadčas
Platný preukaz VZV
Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3800073  Megjelentetés dátuma: 19.12.2019  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac