Team Leader 1000€ + 150€ bonus

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úloha
Riadiť, plánovať, organizovať a kontrolovať všetky činnosti logisticko-priemyselnej prevádzky ILI za účelom zabezpečenia vysokej kvality poskytovaných služieb a dodržania cieľov rentability

PREVÁDZKA- OBCHODNÝ ROZVOJ- ROZPOČET
• Riadi všetky aktivity súvisiace s efektívnym chodom prevádzky
• Aktívne sa spolupodieľa na rozvoji predaja v súvislosti s prevádzkou ILI
• Organizuje činnosti prevádzky za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v oblasti kvality, produktivity a nákladov prevádzky
• Plánuje všetky dôležité činnosti prevádzky v horizonte jedného roka
• Pripravuje rôzne analýzy nákladov a dáva návrhy na ich zníženie
• Spolupodieľa sa na príprave technických riešení a postupov pri zavádzaní nových procesov
• Optimalizuje procesy a činnosti prevádzky za účelom zlepšenia produktivity a kvality prevádzky
• Pravidelne sleduje a vyhodnocuje kľúčové ukazovatele prevádzky a iné indikátory činností prevádzky
• Pripravuje akčné plány za účelom zlepšenia najmä v oblastiach, ktoré nedosahujú požadovanú úroveň
• Zabezpečuje dosahovanie stanovených cieľov najmä v oblasti rentability a kvality prevádzky
• Pravidelne reportuje o činnosti prevádzky svojmu nadriadenému
• Vypracováva, predkladá na schválenie a zabezpečuje dodržanie rozpočtu prevádzky
• Navrhuje investície za účelom zvýšenia efektivity a údržby zariadení a materiálov
• Reprezentuje firmu voči zákazníkom

OPERATÍVA
• Práca v sklade na dve pracovné zmeny Po – Pia 07:00 – 23:00
• Prípadná práca nadčas
• Včasné dochádzanie na zmeny
• Zabezpečenie vykonávanie inventúr, spracovanie dodacích listov v skladovom systéme, spracovanie objednávok v skladovom systéme, spracovanie exportu v skladovom systéme
• Aktívna práca v skladovom systéme spravujúci stav zásob
• Dodržiavanie štandardov 5S, BOZP
• Dodržiavanie eskalačnej matice
• Dodržiavanie Matice kompetencií
• Dodržiavanie pracovných inštrukcií a zaškoľovanie svojho tímu na platné dokumenty
• Riadenie sa operatívnymi požiadavkami nadriadeného
• Práca s PC, archivácia dokumentov
• Plná zodpovednosť za svoj pracovný výkon a pracovný výkon tímu
• Definuje potreby na ďalšie vzdelávanie svojich priamych podriadených pracovníkov
• Identifikuje potenciál a možnosti profesionálneho rastu svojich spolupracovníkov
• Plánuje, navrhuje a predkladá na schválenie plán rozvoja ľudských zdrojov,
• Garantuje, aby všetky aktivity a pridelená práca svojim podriadeným boli v súlade so zákonom
• Aplikuje procedúry riadenia ľudských zdrojov, najmä sledovanie rozvrhnutia času, pracovný čas, kontrolovanie stavu ľudí, dovolenky, pracovný poriadok...

BEZPEČNOSŤ PRÁCE BEZPEČNOSŤ
• Osvojuje si príkladné správanie vzhľadom na bezpečnostné pravidláPlne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
• Oboznamuje pracovníkov prevádzky s bezpečnostnými pravidlami a postihuje ich neplnenieSvojou činnosťou neohrozovať kolegov
• Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
• Oceňuje bezpečnostné správanie svojich spolupracovníkov
• Zabezpečuje, aby bezpečnostné školenia boli zrealizované
• Hlásenie nehôd a skoro nehôdZabezpečuje, aby pracovné príslušenstvo a manipulačná technika bolo bezpečné
• Zabezpečuje, aby nehody, ktoré boli nebezpečné, boli analyzované, a aby akčné plány boli aplikované
• Zúčastňuje sa na hodnotení rizík a aplikuje prostriedky nevyhnutné na realizáciu akčných plánovAktívne sa podieľať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke
• Pri práci s PC dbať na správne zadávanie dát do WMS

KVALITAKVALITA A EMS
• Garantuje kvalitu poskytovaných služieb vzhľadom na zmluvné záväzky a ciele kvality a EMSAktívne sa podieľať na LEAN, KAIZEN projektoch
• Hlásiť všetky zistené nezhody
• Striktne dodržiavať pracovné inštrukcie
Dodržiavanie matice kompetencií
• ÚčasťVedenie na Tier1 meetingochmítingovch

• Zodpovedá za dodržanie vysokej úrovne kvality poskytovaných služieb prevádzky
• Aplikuje systém kvality, EMS a všetky nástroje riadenia kvality v súčinnosti s oddelením kvality a EMS spoločnosti
• Vyhodnocuje (smanažérom kvality a EMS) reklamácie a vykonáva okamžité nápravné opatrenia
• Zúčastňuje sa, v rámci okruhu svojich činnosti, na definovaní a rozvoji dokumentov kvality a zabezpečuje ich implementáciu
• Analyzuje a vyhodnocuje hlavné indikátory kvality a EMS, kontroluje ich vývoj a v prípade potreby navrhuje a aplikuje (v spolupráci s vedúcim kvality) nápravné opatrenia
• Spolupodieľa sa na stanovovaní cieľov kvality a EMS a zabezpečuje ich dosahovanie
• Pripravuje prehľad kvality prevádzky
• Zabezpečuje riadenie a sledovanie neustáleho zlepšovania kvality a EMS prevádzky

OČAKÁVANÉ VÝKONY
Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky a kvality poskytovaných služieb
Dosahovanie stanovených cieľov v oblasti nákladov, produktivity a kvality na prevádzke
Zabezpečenie dodržiavania všetkých platných noriem a predpisov ako aj bezpečnosti na prevádzke
Profesionálne vedenie tímu svojich podriadených a starostlivosť o ich neustály rast a zdokonaľovanie sa
INTERNÉ A EXTERNÉ VZŤAHY
INTERNÉ
Všetci spolupracovníci centrály, riaditeľ divízie Supply
Všetci spolupracovníci centra prevádzky, spolupracovníci centrály v Paríži
Spolupracovníci iných prevádzok
EXTERNÉ
Zákazníci a potenciálny klienti, slupina PCA, návštevníci
Dodávatelia
Miestna administratíva a inštitúcie

• Kontrakt na dobu neurčitú
• Plat 1000 euro + 150 euro bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vedomosti :
• Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania Skúsenosť s vedením tímu,prácou v sklade min. 31 roky
•Minimálne 3 roky skúseností v riadiacej pozícií vo výrobe alebo logistike Bezúhonnosť
•Anglicky jazyk – pokročilá úroveň (plynulo slovom aj písmom), prípadne francúzsky jazyk Anglický jazyk - výhoda
•Výborná znalosť technických zariadení, automatizácie a mechanizácie
•Dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky a informačných systémov riadenia skladových zásob
• Skúsenosť s vedením tímu, v sklade min. 3 roky
• Bezúhonnosť
• Anglický jazyk - výhoda
• Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda
• Užívateľská znalosť práce s Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Ochota pracovať na načas a na zmeny
• Platný preukaz VZV
• Zmysel pre detail
• Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3759777  Megjelentetés dátuma: 18.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac