Vedúci/Teamleader logistiky

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800eur (brutto) + bonus do výšky 170eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešovanie chodu oddelenia po operatívnej stránke
Vedenie pravidelných operatívnych stretnutí s členmi tímu
Zabezpečovanie odborných školení nových zamestnancov a rozvoj členov tímu
Kontrola procesov v rámci aktivít oddelenia
Plnenie stanovených cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov, navrhovanie zmien
Zodpovednosť za dosiahnutie plánovaných ukazovateľov a následný reporting vedeniu
Spolupráca pri vyhodnocovaní podriadených zamestnancov na základe ich výkonu a určenie ich cieľov - krátkodobých, dlhodobých v spolupráci s vedúcim oddelenia
Zastúpenie svojich podriadených v prípade výpadku
Spracovanie dochádzky podriadených, vyhodnotenie bonusov
Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených interných noriem a smerníc, 5S
Plnenie pokynov od priameho nadriadeného v súvislosti so svojou pracovnou náplňou

Práca v modernom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť.
Mesačné odmeny.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis. Vyhovujúcich uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na obdobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti
Relevantné skúsenosti v oblasti logistiky
Schopnosť viesť a motivovať tím
odpovednosť, flexibilita, dôslednosť

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3448270  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800eur (brutto) + bonus do výšky 170eur