Vstupná kontrola komponentov (Lozorno) - dlhodobá a stabilná práca

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6€/hod - 6,80€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím na kontrole kvality. Ste precízny, zameraný na detail, manuálne zručný a nerobí Vám problém sa učiť nové veci? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

Náplňou Vašej práce bude:
- vstupná kontrola dverových obkladov v sede na linke na základe jasných kritérií,
- ide o vizuálnu kontrolu interiérových častí automobilu.

Prácovať môžete na živnosť (6 Eur/hod, po zaučení, min. 1 mesiac, zvýšenie na 6,80 Eur/hod).
Pracovať môžete podľa dohody na 2 zmeny (s 12 hodinovou prevádzkou) alebo 3 zmeny (s 8 hodinovu prevádzkou).
Práca vhodná pre ženy i mužov.

- možný kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví,
- poskytujeme firemné oblečenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- spoľahlivosť, seriózny prístup k práci

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3361315  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6€/hod - 6,80€/hod