Pracuj pre trnavskú automobilku, iba v pondelok a v piatok 12 hod zmeny. Plat 430 netto za 8 dní v mesiaci. (montážnik)

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Automobilová 1, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť vyrábajúcu komponenty pre automobilový priemysel hľadáme uchádzačov práce pri výrobe náhradných dielov pre automobily. Budete zodpovedný za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov.

- stravovanie v závode len za 0,90€- zvyšok doplatíme
- zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
- BONUS ku mzde 50€ ak prinesiete známeho
- stabilné zamestnanie
- možnosť kariérneho rastu
- množstvo voľného času cez pracovný týždeň, ktorý môžete využiť s rodinou
- priestor na štúdium,
- starostlivosť o rodinných príslušníkov a deti,
- podnikanie (odvody platené zamestnávateľom),
- možnosť brigád a nadčasov počas pracovného týždňa.

Informácie o výberovom konaní

možný ponúkaný plat:
- základná nástupná mzda 418€/brutto
- nočný príplatok 1,60€/hod (mesiac 50€)
- individuálna prémia 39€
- kolektívna prémia 21€
- dobrovoľný nadčas počas týždňa 40% príplatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3239863  Megjelentetés dátuma: 11.11.2017