Logistická výpomoc do Faurecie v Hlohovci - 6 €/hod + príplatky, bez nutnosti VZV osvedčenia a vodičského preukazu

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DoVP od 550€ - živnosť od 950€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vychystávanie materiálu pomocou paletového vozíka
-presuny materiálu v sklade
-ručné zásobovanie linky
-BEZ nutnosti VZV osvedčenia a vodičského preukazu
-práca je vhodná pre mužov
- Práca je na 3 zmeny ( s 8 hodinovou prevádzkou).

- motivujúce platové ohodnotenie
- živnostník : 6 Eur/hod + príplatky
- dohoda o vykonaní práce : 4,10Eur/hod + príplatky
- príplatky za nadčas a nočnú (25%), víkendy a sviatky (50%)
- dlhodobá a stabilná pracovná ponuka
- prax NIE je podmienkou!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

-Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- ochota pracovať na 3 zmeny
-ochota pracovať nadčasy

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3185938  Megjelentetés dátuma: 12.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DoVP od 550€ - živnosť od 950€