Asistentka predaja - OC LAUGARICIO Trenčín (Zástup počas MD/RD)

Dráčik DIVI, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Máj 2019
750 - 950 EUR/mesiac3,90 €/hod.(brutto ) + príplatok za sobotu a nedeľu, osobné ohodnotenie, mesačná odmena za vzornú dochádzku,mesačná odmena v závislosti od výsledkov predajne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajni v OC LAUGARICIO Trenčín hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí.
Náplňou práce na danej pozícii bude :
-predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
-práca s interným počítačovým programom
-spracovanie a vystavenie tovaru (merchandising)
-práca s registračnou pokladňou
-počítačové znalosti ( e-mail,internet ) - základy

- práca na zmeny, krátky a dlhý týždeň
- práca v priateľskom a dynamickom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru
- zaujímavé finančné ohodnotenie - možnosť ovplyvniť výšku mzdy v závislosti od určitých podmienok

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín výberového konania - Apríl 2019

Životopisy s fotografiou posielajte na mail: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vybraní a kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požadované podmienky pre obsadenie pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-flexibilnosť
-zodpovednosť
-lojalita
-vysoké pracovné nasadenie
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3644494  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 950 EUR/mesiac3,90 €/hod.(brutto ) + príplatok za sobotu a nedeľu, osobné ohodnotenie, mesačná odmena za vzornú dochádzku,mesačná odmena v závislosti od výsledkov predajne.