Servisný technik

DPPS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma so zahraničnou účasťou, podnikajúca v oblastiach parkovacích a navigačných systémov hľadá pracovníka do servisného oddelenia, so sídlom v Bratislave.
Požadované vedomosti:
stredoškolské vzdelanie v oblasti elektro, certifikát o odbornej spôsobilosti na prácu s elektrickými zariadeniami min. §21, znalosť práce s PC, aktívna znalosť AJ alebo NJ, vodičský preukaz sk. B, občianska bezúhonnosť, komunikatívne vystupovanie pred zákazníkmi, flexibilita, pripravenosť pracovať aj na projektoch mimo pracoviska.
Nástup možný ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V roku 2007 bola založená spoločnosť DPPS s.r.o. (Dopravné, parkovacie a prístupové systémy), ktorá na slovenskom trhu zabezpečuje ponuku a realizáciu vysoko kvalitných parkovacích a prístupových systémov.

Ide prevažne o ponuku produktov nemeckých a rakúskych firiem DESIGNA Verkehrsleittechnik GmbH, Häfele AG, AXESS AG, ktoré sú už úspešne predávané ako v Českej republike, tak samozrejme v celom svete s tým, že je vážny záujem i na slovenskom trhu hrať rozhodujúcu úlohu hlavne pri riešení zložitých a komplexných projektov.
ID: 3459972  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac