FAURECIA Components - Operátor skladu

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 466, Pražské Předměstí, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 588 Kč/měsíc27 287 - 28 249 Kč/ měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste měli mít?::
• Oprávnění k řízení VZV - (možnost zřízení/obnovy/prodloužení).
• Zkušenosti se sériovou výrobou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co budete dělat?::
• Podílet se na práci ve skladu.
• Manipulovat s komponenty, hotovými výrobky.
• Naskladňovat, vyskladňovat dle dokumentů do skladových pozic.
• Pracovat s VZV a vykládat, nakládat kamion.
• Zásobovat jednotlivé výrobní linie materiálem.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Stačí jen vyplnit potřebné údaje a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co nabízíme my Vám?::
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Průměrný čistý hodinový příjem 145 Kč
• Příplatky za noční směnu 10%.
• Příspěvek na praní 2 000 Kč/měsíc.
• 5 dní dovolené navíc po odpracovaném roce.
• Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
• Příspěvek na vlastní ubytování až 2 000 Kč.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4194346  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 23 588 Kč/měsíc