Obchodně-technický specialista

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Nebřehovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí, mapování trhu.
* Proaktivní kontakt se zákazníky a identifikaci jejich potřeb.
* Budete zodpovědný za přijetí a evidenci zakázky, přípravu kalkulace, vyjasnění technických parametrů se zákazníkem i našimi konstruktéry.
* Budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem a dalšími odděleními.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co budete k tomu budete potřebovat?::
* Zkušenosti s obchodem v technickém oboru, s prodejem technických řešení.
* Minimálně 5 let obchodní praxe.
* Komunikativnost a spolehlivost.
* Pokročilá znalost angličtiny – budete komunikovat se zahraničními obchodními partnery.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete svůj životopis nebo nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci v menší, finančně zdravé firmě s probíhajícím růstem a plánem vytvoření korporace do budoucna.
* Příjemné prostředí a přátelský kolektiv.
* Velmi zajímavé ohodnocení dle schopností a zkušeností.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Stravenky v hodnotě 120,- Kč.
* 5 týdnů dovolené.
* Pozornost ke kulatým narozeninám a ohodnocení delších pracovních výročí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3998076  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.