Montér slaboproudých a silnoproudých systémů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Albertova 688, Kroměříž, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste měli mít?::
* Vyučení v oboru elektro - vhodné i pro šikovné absolventy.
* Osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 (jsme schopni zajistit).
* Trestní bezúhonnost.
* Řidičský průkaz sk. B - výhodou.
* Dobrou uživatelskou znalost PC.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká bude Vaše náplň práce?::
* Samostatná odborná práce na zakázkách v místě realizace.
* Montáž rozvodů SLP, SIL, koncových prvků, podíl na oživení systému řízení.
* Spolupráce s dalšími montážníky.
* Vedení stavebního deníku.
* Účast na kontrolních dnech.
* Vedení technické dokumentace.
* Účast na předání hotové zakázky - hotového řešení.

Informace o náboru

Těšíme se na setkání s Vámi!::
Zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected] pro společnost ESOKOM, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání pracovní pozice. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
Pojďte do toho s námi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co nabízíme my Vám?::
* Práci na hlavní pracovní poměr, po zkušební době na dobu neurčitou v stabilní společnosti.
* Mzdu až do výši 35 000 Kč/měsíc.
* Odměny za dobře odvedenou práci.
* Příspěvek na stravování.
* Jízdy na zakázky služebním autem.
* Sezónní pracovní oděv a obuv.
* Služební telefon.
* Firemní akce.
* Slevy na firemní výrobky.
* Možnost odborného vzdělávání SLP systému, pravidelné roční školení a další vzdělávání.
* Ranní směnu Po - Pá, případně Po – ČT s volným pátkem + víkendem (platí pro zakázky po ČR).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3974121  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 23 000 - 35 000 Kč/měsíc